בין לקוחותינו

המלצות

איירספאן

אני עובד עם פרודיג'י במהלך השנה האחרונה ואני ממשיך לגלות שהשירותים שלהם, כמו גם צוות העובדים והגישה שלהם אינם ניתנים לתחרות הן בזירת טכנולוגיות המידע, והן בשילוב מערכות התמיכה הפנימיות. הם מספקים לי את הבקרה והביטחון הדרושים לי", חברת פרודיג'י מספקת לחברת איירספאן יועצי מיקור חוץ, וכמו כן יכולות טכנולוגיות מידע טובות יותר. הם מאזינים, הם גמישים, ומעל לכל, ניתן לסמוך עליהם.

גיא צרפתי,

מנהל טכנולוגיות מידע.  

גלובאל

חברת גלובל פאנד השקעות היא חברת השקעות קמעונית לנדל"ן, היושבת במיאמי, פלורידה. אנו בוודאי בין הלקוחות הראשונים של חברת פרודיג'י. חברת פרודיג'י מספקת לנו שירותי אחזקת רשת וכן תמיכה במשתמשים שלנו בשלושה משרדים ברחבי ארצות הברית. בתחילה הייתי סקפטי לגבי יכולתה של חברת פרודיג'י לתמוך בנו מרחוק, מעבר לים. התברר שזה עובד נהדר. בכל פעם שנתקלנו בבעיה, העובדים המקצוענים בפרודיג'י ניסו במהירות לפתור אותה. לעיתים קרובות, העניינים נפתרו לפני שאפילו ידענו על עצם קיומם. אנו מרוצים מאוד משירותי טכנולוגיית המידע של פרודיג'י, שכן הם ניתנים במקצועיות, במהירות ותוך שמירה על אתיקה.

שלכם – רפי ציטבר.  

ברינסטורם

ברשותנו ניסיון רב עם ספקי שירותי טכנולוגיות מידע בישראל ובחו"ל. עלי להודות שחבילה כזאת של שירות נפלא כפי שקיבלתי מחברת פרודיג'י, עדיין לא ראיתי מימי. עבדתי עם שלושה עובדים; כולם בעלי ידע רב ומקצועיים ביותר. תגובתם המהירה ויחסי האנוש הנהדרים שלהם גם עומדים לזכותם; כך תקבלו חבילה נפלאה של שירותי טכנולוגיות מידע.
היופי בשירות של אנשי פרודיג'י היא העובדה שהם איתך בכל מקום בעולם – במרחק של שיחת טלפון אחת.

פרופ' אבינועם כדורי

CTA בחברת Brainstorm – ריפוי באמצעות תאים. 

ביומס

הכרתי את האנשים המקצועיים שעובדים בפרודיג'י מאז הימים המשותפים שבילינו יחד ב- M-Systems, ו"התפנקתי" במקצועיות שלהם ובגישתם מוכוונת השירות. לאחר מכן, במהלך 15 חודשי עבודתי ב- BioMAS החלפתי את ספקי שירותי טכנולוגיות המידע שלנו פעמיים, בניסיון להשיג תמיכה הולמת, ורק לאחר הקמתה של פרודיג'י השגתי את שירותי טכנולוגיות המידע להם מצפה כל מנהל. אנו חברה קטנה עם דרישות טכנולוגיות מידע גבוהות, ומאז שאנו מקבלים תמיכה מפרודיג'י, דברים התחילו לפעול! הם זמינים לשירותנו בכל עת, והפתרונות שלהם מקצועיים ואמינים. זה נשמע פשוט, אך לאחר שנחשפנו לספקי שירות אחרים, ובכללם "שמות" מובילים בתעשייה – למדתי שלא ניתן לקבל זאת כמובן מאליו.

רמי קורן,

מנכ"ל.