שירותי IT

חברת PRODIGY מבצעת פרויקטים בתחום המחשוב בסביבות מגוונות המותאמים לדרישות הלקוח.

אנו מתמחים בהקמת מערכות אמינות ויציבות ופרויקטים תשתיתיים מורכבים הכוללים:  פלטפורמות וירטואליות, שדרוג מערכי מחשוב קיימים הן באתר הלקוח והן באתרים מרוחקים באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר. הפרויקטים מבוצעים בליווי ותמיכה של מיטב המומחים המקצועיים בכל שלבי הפרויקט, תוך הקפדה על לוחות זמנים ומסגרת תקציבית. 

השירותים שאנו מציעים לעסקים מתבססים על טכנולוגיות מתקדמות ומערך שירות ותמיכה מקיף הכולל: ייעוץ מקצועי, אפיון צרכים ויישום פתרונות המותאמים במיוחד לדרישות המחשוב והתקשורת בארגון.   

 PRODIGY מתחייבת לספק שירותי IT לעסקים ברמה הגבוהה ביותר על ידי  הגברת יעילות תפקוד  הארגון, ביסוס וחיזוק רמת ההגנה על הידע והמיידע, ייעול מקסימלי של התקשורת הפנים ארגונית, ניהול המערכות מנקודת השקפה עסקית וחיזוק יכולת התגובה לתנאי ושינויי השוק בהתבסס על יחס עלות תועלת מיטבי. 

דרכי מניעה מוקדמות

 שירותי IT יכולים למנוע מראש תקלות במצבים של קריסה, וירוסים וזליגה של מידע. השירות עשוי להציע תוכניות מסודרות ומוקדמות, הכנת המידע לצורך גיבוי, הערכת היכולת להתאוששות ועוד. כמו כן, תיתכן כתיבת נהלים ובהם מורשי גישה ונהלי תחזוקה, וכן, תיעוד מפורט של נתוני הרשת, התקשורת והאבטחה. בהמשך לדרכי הפעילות, יידרשו שירותי IT על מנת לספק מענה מובנה ואוטומטי לבעיות, הכולל סינוני וירוסים ודוא"ל, ומתן גיבוי חיצוני אוטומטי לכלל הנתונים והמידע. 

שירותי IT הביטחון של העסק שלך

הצורך הקריטי בשירותי IT מתעורר במקרה של תקלות ונפילות של הרשת, תופעה המאיימת על כל מערכת ממוחשבת, עלולה לגרום לאיבוד זמן יקר ולעלות בהפסד כלכלי גדול. שירותי IT טובים וזמינים יתבצעו על ידי צוות מיומן ויספקו תיקון ותפעול מהיר לכל בעיה. למעשה, גם בימי שיגרה, כאשר המערכת תקינה, יש צורך בביקור של שירותי IT לצורך בקרה על הנעשה, הדרכה אישית, טיפולי מנע, וייעוץ לתכנון ופיתוח עתידיים.