וירטואליזציה

PRODIGY מיישמת מעבר לתשתיות וירטואליות וניהולן:

הפתרונות מבוססים על הטכנולוגיות של החברות המובילות בעולם, VMware ו-Hyper-V וכוללים פרויקט איחוד, מעבר לווירטואליזציה ואחסון מרכזי.  

צוות המומחים של PRODIGY יתכנן ויבצע את הפרויקט מתחילתו ועד סופו, החל משלב הייעוץ והמיפי וכלה בשלב התקנת הפרויקט, ההדרכה, התמיכה הטכנית, והתחזוקה. 

הפתרונות שאנו מציעים מאפשרים להקים ולשדרג סביבות עבודה חדשות במהירות ויעילות במטרה לאפשר לארגון להשיג הרבה יותר בפחות השקעה, למנף במהירות הזדמנויות עסקיות חדשות ולשמר צמיחה עסקית לאורך זמן.

וירטואליזציה הינה שיטה המאפשרת הפעלת תכניות ושרתים רבים על בסיסו של משאב אחד.

השיטה מבוססת על שימוש במשאב הבסיסי וחלוקתו באופן וירטואלי, לצורך ניצול הפוטנציאל שבו ושימוש בו למספר תכניות שונות. כך למשל, ניתן להשתמש במעבד או בחומרה אחרת המספקת זיכרון, לצורך פתיחת מספר יישומים במקביל.  

ברור כי חברה, ארגון או עסק לא יוכלו להרשות לעצמם להתקיים ללא מערכת מתקדמת ויציבה של ניהול, אבטחת ואחזקת מידע. בשנים האחרונות, השיפור וההתייעלות במערכות המחשבים מביאים לכמות רבה של חומר המצוי במקום אחד, ולהפעלה של משאבים רבים על ידי משתמש יחיד. וירטואליזציה היא שיטה המאפשרת ניהול נכון של תוכניות ושימוש יעיל במשאבים אלו. שירותי מחשוב לעסקים האחראים לכל צורך הקשור בתקשורת מחשבים, ניהול ואבטחת מידע, מספקים, כיום, גם שירות ופיתוח של מערכות וירטואליזציה, על מנת לספק לעסק את הכלים המתקדמים ביותר. 

 

 

אין תלות במשאב המקורי 

ווירטואליזציה למעשה, מאפשרת תחזוקה וטיפול בתוכניות הקיימות ללא תלות בשרת האם. ניתן לשלוט בקלות על המערכות המופעלות וירטואלית ואין צורך לגעת בשרת הבסיסי. גם בהפעלה היום יומית מעניקה השיטה נוחות, כאשר קל להפעיל תוכנות, לשפרן ולתפעל אותן מרחוק  - ללא קשר או תלות בשרת. 

 

חיסכון ונוחות במקום אחד! 

המידע המאוחסן בחברות ובארגונים הוא אדיר, ותעבורת הנתונים מידי יום היא גדולה מאוד. לעיתים, תוכניות רבות הנמצאות בשימוש מנצלות אחוזים מעטים מהפוטנציאל של השרת, כאשר חלק גדול מהמקום אינו פעיל, למרות הדרישה ליעילות ולשימוש מרבי במשאבים. וירטואליזציה מספקת מענה מושלם בדיוק לבעיה זו, כאשר מערכות הפעלה רבות פועלות בצורה וירטואלית בעזרת אותו שרת. גם במישור הנוחות, מספקת הוירטואליזציה אפשרות לסדר ויעילות של החומרה הקיימת, כאשר ניתן לסנן ולהוציא את המשאבים והחומרות שאינם הכרחיים, ולהגיע לניהול אפקטיבי של העסק. 

 

שירותי  IT להשקעה בטוחה 

כחלק מהשירות הניתן על ידי חברות המחשוב והתמיכה, ניתן כעת למצוא שירות בשיפור תוכנות וירטואליזציה, הפעלתן, תיחזוקן ואבטחתן. כל חברה המעוניינת במערכת מחשוב יעילה ומתקדמת, מוכרחה לעמוד מול חברה המעניקה שירותי IT, הכוללים שירות בתחום הוירטואליזציה, בכדי לספק לעצמה ביטחון ארוך טווח להשקעה משתלמת באמת. 

איחוד שרתים 

הסבת השרתים הפיזיים למכונות ווירטואליות מאפשרת האחדתם (קונסולידציה) תחת מספר מופחת של שרתים פיזיים. פעולה זו מביאה להתייעלות וחסכון משמעותי בהוצאות של מערך ה IT. החיסכון בא לידי ביטוי הן בעלויות הרכישה והן בעלויות התחזוקה.